شطرنج آنلاین

آشنایی با برنامه شطرنج آنلاین Chess دات کام

نماد برنامه شطرنج آنلاین Chess در گوگل پلی

معرفی بازی شطرنج آنلاین Chess محصولی از سایت چس دات کام:

 

این بازی با میانگین امتیاز 6/4 در گوگل پلی، یکی از بهترین و معروفترین اپلیکیشن‌های شطرنج آنلاین است. بیایید اول درباره ورود به برنامه یا به اصطلاح لاگین صحبت کنیم:

برای ورود به برنامه شما می‌توانید از طریق فیسبوک و یا اکانت گوگل خود وارد شوید یا می‌توانید در خود برنامه یک حساب بسازید و لاگین کنید.


 

بررسی انواع بازی‌های این برنامه شطرنج آنلاین:

Play online: برای این قسمت اول از همه باید سطح خود را مشخص کنید:

تازه با شطرنج آشنا شده‌اید، تازه‌کار هستید، سطحتان متوسط است یا بسیار قهار هستید؟

اگر وارد بازی شده‌ باشید دیگر نیازی به انجام کار دیگری نیست اما اگر لاگین نکرده باشید یا باید لاگین کنید یا به عنوان مهمان بازی کنید. و در نهایت بازی شطرنج آنلاین شما با یک فرد آنلاین که ممکن است از هر کجای دنیا باشد، شروع می‌شود. از این بازی شطرنج آنلاین نهایت لذت را ببرید.


 

Play computer: بازی با خود برنامه، در این قسمت نیازی به انتخاب هیچ گزینه‌ای ندارید و مستقیم به محیط بازی می‌روید. در محیط بازی می‌توانید راهنمایی بگیرید یا صفحه بازی را آنالیز کنید. شاید یکی از خوبی‌های این بازی شطرنج آنلاین این است که می‌توانید حرکات خود را اصلاح کنید، با زدن دکمه back مهره ها را به یک حرکت قبل ببرید.


 

Solve puzzles: پازل‌های شطرنجی را حل کنید. در این بخش شما باید پازل‌های مربوطه را حل کنید، برای حل این پازل‌ها می‌توانید راهنمایی هم بگیرید.

عکسی از محیط پازل‌های برنامه

البته، این برنامه علاوه بر پازل‌هایی که در صفحه اول برنامه معرفی کرده‌ است، پازل‌های دیگری نیز دارد.

Puzzle rush: در مدت زمان مشخص پازل را حل کنید در غیر این صورت از بازی خارج می‌شوید.

Puzzle battle: زودتر از حریف خود پازل را حل کنید و برنده شوید.


 

Take lessons: نکته: برای اینکه بتوانید از این بخش اپلیکیشن شطرنج آنلاین استفاده کنید باید حتما لاگین کرده باشید.

شطرنج را با اساتید برتر یاد بگیرید، در این بخش شما چندین و چند درس و کلاس را مشاهده می‌کنید که همه و همه فقط برای یادگیری و آموزش هرچه بیشتر شماست.

شما در این بخش می‌توانید تمرین کنید. اگر می‌خواهید در شطرنج استاد شوید و در بازی‌های شطرنج آنلاین در مسابقات جهانی شرکت کنید و مقام به دست بیارید حتما به این بخش سر بزنید و مهارت خود را افزایش دهید.


 

Daily puzzles: روز خود را با یک چالش از نوع شطرنج آنلاین شروع کنید. این بخش هر روز به شما یک پازل جدید برای حل کردن می‌دهد و شما با کمک این بخش می‌توانید خودتان را به چالش بکشید، در حل این پازل‌های شطرنجی موفق باشید!


 

جذابیت بازی شطرنج آنلاین Chess:

پایین صفحه، بخشی به نام "امروز" (Today) وجود دارد که آخرین اخبار را به شما می‌گوید و اعلام می‌کند که در بخش "درس‌ها" جدیدترین آموزش چیست، جدیدترین ویدیو‌ها را نشان می‌دهد، به صورت خلاصه بعد از نصب این بازی شطرنج آنلاین، حداقل یکبار به این بخش سر بزنید تا از تازه‌ترین‌ها عقب نمانید.

بخش جذاب "امروز"

 

عکسی از صفحه اصلی بازی

 

دانلود از