شطرنج آنلاین

شطرنج آنلاین برخورد اساطیر

معرفی برنامه شطرنج آنلاین Chess free:

 

این برنامه در گوگل پلی

 

 

در هنگام ورود شما به بازی، خود برنامه مقداری سکه به شما می‌دهد که در نهایت تعداد سکه‌های شما به  1000عدد می‌رسند. یکی از خوبی‌های این بازی این است که شما نیازی به لاگین کردن ندارید، تنها کافی‌ است به قسمت پروفایل این شطرنج آنلاین بروید و آواتار تصویری خود را انتخاب کنید سپس کشورتان را انتخاب کنید و در فیلدی که وجود دارد، نام خود را وارد کنید. نام شما در این بازی شطرنج آنلاین باید حداقل 3 و حداکثر 12 کاراکتر داشته باشد.

 

*درباره آواتارهای این بازی باید بگوییم که شما می‌توانید آواتارهای بیشتری را ببینید اما باید با سکه‌هایی که در خود برنامه شطرنج آنلاین به دست آورده‌اید آنان را بخرید. برای دیدن آواتارهای متحرک و بیشتر این برنامه، به قسمت آواتارها در صفحه اول برنامه مراجعه کنید.

 

نمونه‌ای از یک پروفایل در این برنامه

 

 

 

انواع بازی‌های این اپلیکیشن شطرنج آنلاین:

مانند تمامی برنامه‌های شطرنج آنلاین این بازی نیز دو بخش اصلی برای شطرنج بازی کردن دارد.

1- شطرنج با خود برنامه:

در این قسمت شما با خود برنامه بازی می‌کنید که قبل از شروع بازی می‌توانید طرح مهره‌های شطرنج و صفحه شطرنج خود را از بین گزینه‌هایی که برنامه به شما می‌دهد انتخاب کنید اما از بین چندین طرح موجود، تنها سه طرح رایگان است و اگر می‌خواهید بقیه طرح‌ها را نیز داشته باشید باید با سکه‌هایی که دارید، آنان را بخرید. بعد از انتخاب طرح، رنگ و سطح سختی را مشخص کنید. دفعه اولی که بازی می‌کنید سطح سختی بر روی 1 است و باید سطح را برنده شوید تا سطح سختی 2 برای شما باز شود و این روند تا سطح سختی 10 که سختترین حالت ممکن است ادامه دارد.

 

 

2- شطرنج آنلاین:

در این بخش، شما دو روش برای شطرنج آنلاین بازی کردن دارید:

1- با دوستانی که قبلا با آنان بازی کرده‌اید، بازی کنید.

2- به صورت تصادفی با یک نفر بازی کنید. در این بخش، شش اتاق برای شطرنج آنلاین بازی کردن وجود دارد که تفاوت این اتاق‌ها در مقدار سکه‌ای که باید برای ورود بدهید، محدوده زمان هر حرکت و  مقدار سکه‌هایی است که اگر ببرید آنان را دریافت می‌کنید، است. یکی از این اتاق‌ها را انتخاب کنید و شطرنج آنلاین شما با یک فرد آنلاین در جایی از این دنیا شروع می‌شود.

 

چالش‌های این برنامه شطرنج آنلاین:

در این بازی، بیش از 200 چالش وجود دارد که تمامی این چالش‌ها بر روی یک نقشه‌ی گنج وجود دارند و شما باید با اسب شطرنج خود این نقشه را کشف کنید اسب شما در  10 اقامتگاه می‌ایستد، در اولین اقامتگاه 16 نعل وجود دارد که شما باید حداقل 6 نعل بگیرید تا اقامتگاه دوم برایتان باز شود. چالش‌های این بازی به این صورت است که باید تنها با یک حرکت شاه شطرنج آنلاین رقیب خود را کیش کنید.

پیشنهاد: به شما پیشنهاد می‌دهیم حتما چالش‌ها را حل کنید، زیرا بسیار جذاب هستند و شما را مجذوب خود می‌کنند.

 

 

صفحه‌ی اول این برنامه

 

 

 

 

***برای تجربه بهتر و سریعتر در این بازی حتما از یک قندشکن قوی استفاده کنید.

لازم به ذکر است: طرح‌های پولی مربوط به مهره‌ها و صفحه شطرنج را می‌توانید فقط یکبار به صورت رایگان امتحان کنید و برای دفعه‌های بعدی باید آن را قرض بگیرید که همین قرض گرفتن نیاز به سکه دارد. پس حتما حتما با این برنامه شطرنج بازی کنید، در شطرنج‌های آنلاین برنده شوید و سکه دریافت کنید!

دانلود از