شطرنج آنلاین

شطرنج آنلاین رویال

بازی شطرنج آنلاین Royal chess:

آیکون شطرنج آنلاین رویال در گوگل پلی

بعد از دانلود و نصب بازی شطرنج آنلاین رویال شما وارد صفحه اول و اصلی شطرنج آنلاین می‌شوید. بیایید به بررسی صفحه اصلی بپردازیم:

اول از بالای صفحه شروع کنیم: در بالای صفحه شما می‌توانید تنظیمات را پیدا کنید در منوی تنظیمات شما میتوانید صدا و ویبره‌ی برنامه را تنظیم کنید، زبان برنامه را انتخاب کنید (زبان‌های انتخابی فقط انگلیسی و روسی است.) همچنین می‌توانید از طریق فیسبوک یا گوگل پلی وارد بازی شوید و هدیه دریافت کنید. در قسمت دیگری از تنظیمات، شما می‌توانید برای تیم برنامه نویسی این بازی شطرنج آنلاین نظرات و پیشنهادات خود را بفرستید.

در بالای صفحه اصلی، شما می‌توانید مقدار سکه‌هایتان را نیز مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی آیکون پروفایل توانایی تغییر اطلاعات خود را اعم از نام و تصویر مربوطه را نیز دارید و اطلاعاتی از بازی‌هایی که تا به حال انجام داده‌اید، مقدار بردها و مقدار جام‌های خود را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

در وسط صفحه اصلی، لقب یا نشان شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی این آیکون، انواع نشان‌ها و مقدار جام مورد نیاز هر نشان را می‌توانید ببینید به عنوان مثال باید 50 جام داشته باشید تا به عنوان آماتور یا تازه کار شناخته شوید.

در قسمت free coins با دیدن یک تبلیغ 10 سکه کسب می‌کنید، همچنین با دیدن یک تبلیغ دیگر، چرخونه‌ی بازی را می‌چرخانید و مقداری سکه به سکه‌هایتان اضافه می‌شود.

 

نمای صفحه اول شطرنج آنلاین رویال

اما چگونه می‌توانیم در این بازی شطرنج آنلاین بازی کنیم؟

در صفحه اصلی دکمه play را می‌بینید، همین دکمه راه اصلی ورود به دنیای شطرنج آنلاین رویال است.

با ورود به این بخش شهرهای مختلفی را می‌بینید که تنها اولین شهر، لندن، باز است و دیگر شهرها قفل هستند شما باید بازی کنید و جام به دست آورید با به دست آوردن مقدار مشخصی جام دیگر شهرها برای شما باز می‌شوند به طور مثال برای اینکه شهر مسکو را باز کنید نیاز به 10 جام دارید.

نکته: مقدار جام مورد نیاز هر شهر بر روی پوستر همان شهر نوشته شده است.

برای ورود به شهر لندن و شطرنج بازی کردن باید 10 سکه بپردازید اما قبل از آن حتما سری به قسمت practice بزنید و کمی تمرین کنید. برای ورود به بخش "تمرین" نیازی به پرداخت سکه ندارید اما باید یک تبلیغ ببینید.

در صفحه بازی‌ها و پایین play، یک دکمه دیگر مشاهده می‌کنید که نامش BLITZاست حتما قبل از ورود به بازی‌ها حواستان به این بخش باشد. شما در این بخش محدوده زمانی حرکت خود را تعیین می‌کنید که این زمان به صورت پیش فرض بر روی یک دقیقه است.

منظور از محدوده زمانی حرکت چیست؟ منظور از این عبارت این است که شما حداکثر یک دقیقه زمان دارید تا حرکت بعدی خود را انجام دهید در غیر این صورت شما می‌بازید.

یک ویژگی جذاب این بازی شطرنج آنلاین:

یک- در صفحه اصلی یک سرباز سفید به همراه یک سپر را می‌بینید در واقع با فعال کردن سپر خود، هر گاه یک یا چند مهره شما، تحت حمله یکی از مهره‌های رقیب قرار گرفتند، این برنامه شطرنج آنلاین به شما هشدار می‌دهد.

برای فعال کردن این سپر یا باید 60 سکه بپردازید و یا یک تبلیغ ببینید.

 

ویژگی جذاب شطرنج آنلاین رویال

 

 

دانلود از