شطرنج آنلاین

شطرنج آنلاین Chess-Kid Adventure

بازی شطرنج آنلاین Chess-kid Adventure

این بازی بی‌شک یکی از جذاب‌ترین بازی های شطرنج موجود است. اولین نکته‌ای از آن که تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد، گرافیک خیره‌کننده و حرفه‌ای بازی‌ست.

با توجه به اینکه این بازی برای رده‌ی سنی کودک تهیه شده است، تصاویر جذاب و گیرای آن میتواند تاثیر بسیار زیادی در جلب رضایت مخاطب داشته باشد زیرا مشخصا جذابیت های بصری برای کودکان جذب کننده است.

 وقتی که وارد محیط بازی می‌شویم، اولین صحنه‌ای که با آن برخورد می‌کنیم، یک پسر بچه است که بر روی تکه سنگی ایستاده است.

اگر روی پسر‌بچه ضربه بزنید، صفحه ای بارگذاری خواهد شد که در آن میتوانید از لباس های پسر تا ویژگی‌‌های ظاهری‌اش را تغییر دهید. ممکن است حتی ابتدا تصور کنید که بازی را اشتباهی نصب کرده‌اید و این یک بازی بچگانه‌ی تعویض لباس است؛ اما نگران نباشید این بازی دقیقا همانی‌ست که دنبالش میگشتید.

بازی شطرنج آنلاین کودکان

در این برنامه، به شیوه‌ی بسیار ماهرانه‌ای سعی در تشویق کودکان به یادگیری شطرنج شده است. ترفندی که استفاده شده است، کمک گرفتن از شخصیت های عجیب، دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز بازی‌ست.

در این دنیای خیالی با کاراکترهای رنگی، سعی شده است که آموزش‌های پایه‌ای شطرنج به بچه ها داده شود.

کاراکترهای این بازی سعی بر این دارند که با عبور دادن بازیکنان از شش ماموریت اصلی و دویست چالش مختصر، اصول بازی را به آنها آموزش دهند. در مجموع 40 کاراکتر اسطوره ای برای به چالش کشیدن بازیکنان وچود دارد و هر کدام از آنها داستان مخصوص به خود را دارند. این بازی از لحاظ سختی  15 سطح متفاوت دارد و هر کسی با هر سطح مهارتی میتواند از بازی کردن در این محیط لذت ببرد.

اما اگر بخواهیم کمی از خوبی‌های این بازی فاصله بگیریم، باید به موضوع قفل بودن برخی مراحل‌ آن اشاره کنیم که فقط با جمع‌آوری سکه در طول بازی میتوان آنها را پرداخت کرد. مشکلی که ممکن است این موضوع ایجاد کند، نداشتن یک معیار مشخص و قابل اندازه گیری برای رقابت است. هرگاه رقابتی را برنده شوید، جایزه ی شما فقط سکه خواهد بود و نه امتیازی که از طریق آن بتوان سطح بازی شما را با دیگری مقایسه کرد. شاید بهتر بود کاربرد سکه ها فقط برای قسمت خرید لباس های جدید برای نقش اصلی بازی یا مواردی مانند آن باشد.

بعد از آموزش اصولی و جذاب کودکان، نوبت دست به مهره شدن آنها فرا میرسد و میتوانند وارد رقابت با دیگر هم سن و سالان

خود شوند. این بازی ها بر روی سرور چِس کید انجام میپذیرد و هیچگونه اطلاعات شخصی از بازی کننده ها جمع آوری نمیکند.

قابلیت چت به صورت آزادانه هم برای آن فعال نیست و این موارد به طور کلی توانسته اند محیطی امن برای حضور بچه ها در این

پلتفرم ایجاد کنند و والدین با خیال راحت میتوانند فرزندان خود را به این فضا بسپارند.

به طور کلی میتوان این اپلیکیشن را به عنوان یکی از قوی ترین ها در عرصه ی خود معرفی کرد که حتما توصیه می شود خودتان

حتی برای یک بار هم که شده محیط آن را از نزدیک تجربه کنید.