شطرنج آنلاین

بازی شطرنج آنلاین Chess Online

بازی شطرنج آنلاین Chess:

 

لوگوی شطرنج آنلاین Chess Online

این بازی شطرنج آنلاین با میانگین نمره 6/4 در گوگل پلی، یکی از بازی‌های محبوب و مورد پسند کاربران در حوزه بازی‌های شطرنج آنلاین است.

بیایید به بخش‌های مختلف این بازی شطرنج آنلاین سر بزنیم:

این برنامه شطرنج آنلاین به شما چهار انتخاب می‌دهد تا بتوانید شطرنج را به صورت آنلاین بازی کنید.

بخش اول: بازی با خود برنامه یا Play with computer: وقتی وارد این بخش می‌شوید می‌توانید سطح خود را انتخاب کنید، البته محدودیت‌هایی نیز وجود دارد. اگر برای اولین بار دارید بازی می‌کنید سطح شما به صورت پیشفرض بر روی تازه‌کار است و باید این مرحله را ببرید تا قفل سطح بعدی را باز کنید و این روند تا آخرین سطح ادامه دارد. از دیگر انتخاب‌های شما در این بخش، انتخاب رنگ مهره‌هاست.

بخش دوم: شطرنج را آنلاین بازی کنیدplay online : برای بازی با افراد آنلاین شما یا باید از طریق گوگل یا در واقع به کمک ایمیلتان وارد برنامه شوید یا می‌توانید به عنوان مهمان وارد بازی شوید (play as guest). بعد از ورود شما به برنامه و ثبت مشخصات، برنامه به صورت تصادفی یک نفر را انتخاب کرده و بازی شما آغاز می‌شود.

بخش سوم: بازی با دوستان play with friends: در این بخش شما می‌توانید آیدی دوست خود را در برنامه جستجو کنید و فرد را به عنوان دوست خود انتخاب کنید، همچنین اگر از بازی کردن با افراد دیگری که به صورت آنلاین با آنان بازی کرده‌اید، لذت بردید، آن‌ها را هم می‌توانید به جمع دوستانتان اضافه کنید.

بخش چهار: بازی شطرنج آنلاین با دوست حقیقی خود Local multiplayer: اگر به شطرنج نیاز دارید اما در دنیای حقیقی در دسترستان نیست، این قسمت برای رفع نیاز شماست، گوشی خود را وسط بگذارید و با خانواده یا دوستانتان شطرنج بازی کنید.

صفحه اصلی این بازی با تم کلاسیک و طرح چوب

دیگر بخش‌های بازی:

تنظیمات مربوط به صدا، ویبره و قوانین و مقررات بازی شطرنج آنلاین را می‌توانید در بخش تنظیمات پیدا کنید.

قوانین شطرنج را نیز می‌توانید در این بازی دوباره بخوانید (لوگوی علامت سوال مربوط به این بخش است.)

این بازی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و لینک دانلود اختصاصی این شطرنج آنلاین را با دوست خود به اشتراک بگذارید. نمونه‌ای از پیام اشتراک گذاری:

"I am inviting you to download our favourite board game Chess, Download and play with me Online. See if you can beat me!"

رتبه‌های برتر ماه و هفته را در قسمت Leaderboard پیدا کنید.

انتخاب تم بازی، اگر پس زمینه طرح کلاسیک و طرح چوب این بازی را نمی‌پسندید در قسمت themes یک تم دیگر انتخاب کنید!

بخش جذاب پازل: با یک حرکت شاه را کیش و مات کنید. این بخش به تفکر زیادی نیاز دارد و پازل‌ها، سطح بندی شده‌اند، پس با حل پازل‌ها خود را به چالش بکشید.

*** نکته‌ای که باید گفته شود: برای استفاده بهتر و دسترسی کامل به تمامی امکانات این بازی شطرنج آنلاین حتما قندشکن خود را روشن کنید.

 

تم جذاب بنفش رنگ این شطرنج آنلاین

دانلود از